Profesionálně navrhujeme fasády vašich domů ! Poptávka

Fotogalerie

Ročně pro vás navrhneme více než 150 vizualizací fasád.

Níže si můžete prohlédnout výběr některých z nich,  jenž vám dá přehled o možnostech použití barev a jejich rozložení a kombinací na fasádě. Dále zde uvidíte možnosti použití obkladových materiálů, které se na fasády používají. Jsou to především kamenné obklady ať už přírodní či jejich imitace, dřevěné řešení fasád nebo obkladu imitující cihelné lícové zdivo.

Na ukázkách fasád taktéž najdete vizualizace dalších stavebních dílů jako jsou dveře, vrata, střechy, zábradlí či schody. Věříme, že vás naše galerie bude inspirovat a stanete se naším dalším zákazníkem na poli vizualizace fasád.

Líbí se Vám naše návrhy a jejich zpracování ? Dejte nám to vědět !

reference reference reference reference reference reference reference
reference reference

Další návrhy

RD 29
Návrh fasády- barevné kombinace s obkladem-kámen
Návrh fasády- barevné kombinace s obkladem-kámen

Vizualizace fasády venkovského rodinného domu před zateplením fasády. Klient chtěl do krajiny zakomponovat moderní barevnou fasádu s obložením z kamene.

Vizualizace fasády izolované nejmodernější technologií NEW THERM
Vizualizace fasády izolované nejmodernější technologií NEW THERM

Moderní RD, na fasádu použita nová zateplovací technologie NEW THERM. Zákazník požadoval kombinace šedé barvy

Dřevěná fasáda
Dřevěná fasáda

Dřevěný fasádní obklad ( leden 2015 )

Kámen na fasádě
Kámen na fasádě

Kámen na fasádě rodinného domu.

Fasáda RD - dřevo a kámen
Fasáda RD - dřevo a kámen

( červen 2014 )

Vizualizace fasády, zábradlí a schodů
Vizualizace fasády, zábradlí a schodů

Majitelé rozestavěného domu měli jasnou vizi o jeho fasádě a
potřebovali vytvořit vizualizaci několika stavebních prvků a poté je sladit s celkovým návrhem fasády. Vizualizace měly ztvárnit balkon 1. NP včetně přístupového schodiště, několik variant zábradlí obou balkonů, tj. jak vertikálně tak horizontálně členěné, ve více barevných variantách, sokl z obkladových materiálů imitujících kámen/cihlu a následně navrhnout barvu eventuálně optické prvky fasády. Kombinace výše popsaných variant daly vzniknout zajímavým řešením jež nepostrádají nadčasovost a eleganci. (květen 2014 )

Zemědělské družstvo
Zemědělské družstvo
Bytový dům Brno
Bytový dům Brno

Rekonstrukce fasády, vzorník STO..

Grafický návrh změny fasády RD
Grafický návrh změny fasády RD

Manželé projevili zájem o zpracovaní grafického návrhu změny fasády na rodinném domě. Preferovali hnědou paletu barev počínaje světlou např Latte apod až po tmavší, spíše však něco decentnějšího, žádné rvavé barvy či kombinace. (červenec 2014)

Návrh fasády RD
Návrh fasády RD

Návrh obkladového kamene byl proveden s obklady vybranými na stánkách www.mojekameny.cz

Návrh fasády RD
Návrh fasády RD

Klientka požadovala moderní, odvážné návrhy, kombinující především barvu šedou a červenou, zkrátka "nic co má každý". Toto zadání dalo vzniknout zajímavým a skutečně odvážnějším návrhům, jež kombinují moderní barvy, jejich rozložení na fasádě v kombinaci s výraznými obkladovými materiály. Návrhy podtrhly zajímavé architektonické řešení domu a náhled na svět jeho obyvatel.

Návrh barevnosti fasády
Návrh barevnosti fasády

Vizualizace novostavby RD typu bungalov, které porovnávaly varianty točené probarvené omítky a omítky z probarvené kamenné drti /Marmofix/ na soklové části domu, v některých návrzích oživené šambránami. Další návrhy dávaly představu fasády kombinace omítka, kamenný obklad. ( duben 2014 )

Rekonstrukce fasády a výměna střechy
Rekonstrukce fasády a výměna střechy

Zde klient požadoval komplexní návrh pohledové části rekonstrukce domu z 80. let. V první fázi vizualizace se rozhodl pro antracitovou barvu střešní krytiny a následně se dopracovala vizualizace fasády dvou stran domu, kde jako zvýrazňující prvky byly navrženy vertikální pruhy po celé délce domu a několik variant šambrán okolo oken.

Panelový dům
Vizualizace návrhu fasády novostavby RD
Vizualizace návrhu fasády novostavby RD

Majitelé této elegantní novostavby chtěli vizualizovat fasádu v kombinaci barev bílá, světle/středně šedá bez doplňkových prvků z obkladových materiálů. Tato volba byla nanejvýš vhodná, jelikož se dobře doplňuje s černou střechou a bílými okny. Také soklovou část klienti volili v odstínech šedé, takže celý dům je zpracován v jednom barevném spektru což podtrhává jeho velmi dobrou vizáž.

Revitalizace fasády panelového domu
Revitalizace fasády panelového domu

Klient, představenstvo bytového družstva, měl tři základní požadavky zadání:
1. dům, jež stojí ve skupině 4 stejných domů, má být vizualizován ve stejném duchu jako jsou 3 zbývající, již revitalizované
2. vytvořit naopak zcela originální návrh fasády
3. úplně z návrhů vyloučit odstíny modré

Po provedení vizualizací si představenstvo vybralo variantu dle bodu 2. Přestože bude styl fasády výrazně odlišný od okolních domů, daný návrh nepůsobí nijak rušivě či výstředně, ale naopak je líbivý a vhodně oživí dosavadní stereotypy místních provedení fasád.

Kombinace červené a šedé barvy na fasádě RD
Kombinace červené a šedé barvy na fasádě RD

Zákazník poptával grafický náhled na fasádu RD za použití šedé a červené barvy