Profesionálně navrhujeme fasády vašich domů ! Poptávka

Fotogalerie fasád

Ukázky našich prací - pro naše klienty najdete níže. Pokud vás zaujmou a chtěli by jste vidět možnosti, jak by mohla vypadat fasáda i na vašem domě, kontaktujte nás.

Nečekejte až budou řemeslníci stavět lešení. Mějte jasno o podobě fasády vašeho domu ještě před tím. Rádi vám vizualizace vašeho domu připravíme. Za rozumnou cenu.

Pomocí POPTÁVKOVÉHO FORMULÁŘE nám prosím zašlete fotografie domu a krátký popis vaší představy.

Připravíme cenovou nabídku, pokud pro vás bude přijatelná, začneme pracovat tak, aby jste první sérii vizualizací od nás obdrželi do týdne.

Další návrhy

RD 29
Kámen na fasádě rodinného domu
Fasáda RD
Vizualizace fasády, zábradlí a schodů
Vizualizace fasády, zábradlí a schodů

Majitelé rozestavěného domu měli jasnou vizi o jeho fasádě a
potřebovali vytvořit vizualizaci několika stavebních prvků a poté je sladit s celkovým návrhem fasády. Vizualizace měly ztvárnit balkon 1. NP včetně přístupového schodiště, několik variant zábradlí obou balkonů, tj. jak vertikálně tak horizontálně členěné, ve více barevných variantách, sokl z obkladových materiálů imitujících kámen/cihlu a následně navrhnout barvu eventuálně optické prvky fasády. Kombinace výše popsaných variant daly vzniknout zajímavým řešením jež nepostrádají nadčasovost a eleganci.

Barevný návrh fasády včetně obkladu ze dřeva či kamene
Barevný návrh fasády včetně obkladu ze dřeva či kamene

U této vizualizace fasády klient požadoval nejen barevný návrh fasády, ale chtěl vidět, jak by fasáda vypadala v kombinaci omítka a dřevěný obklad či barevná omítka a kamenný obklad.Klient v tomto případě požadoval navíc zakreslit náhradu dřevěného zábradlí na balkónu za nerez zábradlí a výměnu vchodových dveří.

Vizualizace barevné fasády rodinného domu
Návrh fasády- barevné kombinace s obkladem-kámen
Návrh fasády- barevné kombinace s obkladem-kámen

Vizualizace fasády venkovského rodinného domu před zateplením fasády. Klient chtěl do krajiny zakomponovat moderní barevnou fasádu s obložením z kamene.

Dřevěná fasáda
Dřevěná fasáda

Dřevěný fasádní obklad

Bytový dům Brno
Bytový dům Brno

Rekonstrukce fasády, vzorník STO..

Návrh fasády RD
Návrh fasády RD

Klientka požadovala moderní, odvážné návrhy, kombinující především barvu šedou a červenou, zkrátka "nic co má každý". Toto zadání dalo vzniknout zajímavým a skutečně odvážnějším návrhům, jež kombinují moderní barvy, jejich rozložení na fasádě v kombinaci s výraznými obkladovými materiály. Návrhy podtrhly zajímavé architektonické řešení domu a náhled na svět jeho obyvatel.

Návrh barevnosti fasády
Návrh barevnosti fasády

Vizualizace novostavby RD typu bungalov, které porovnávaly varianty točené probarvené omítky a omítky z probarvené kamenné drti /Marmofix/ na soklové části domu, v některých návrzích oživené šambránami. Další návrhy dávaly představu fasády kombinace omítka, kamenný obklad. ( duben 2014 )

Rekonstrukce fasády a výměna střechy
Rekonstrukce fasády a výměna střechy

Zde klient požadoval komplexní návrh pohledové části rekonstrukce domu z 80. let. V první fázi vizualizace se rozhodl pro antracitovou barvu střešní krytiny a následně se dopracovala vizualizace fasády dvou stran domu, kde jako zvýrazňující prvky byly navrženy vertikální pruhy po celé délce domu a několik variant šambrán okolo oken.

Vizualizace návrhu fasády novostavby RD
Vizualizace návrhu fasády novostavby RD

Majitelé této elegantní novostavby chtěli vizualizovat fasádu v kombinaci barev bílá, světle/středně šedá bez doplňkových prvků z obkladových materiálů. Tato volba byla nanejvýš vhodná, jelikož se dobře doplňuje s černou střechou a bílými okny. Také soklovou část klienti volili v odstínech šedé, takže celý dům je zpracován v jednom barevném spektru což podtrhává jeho velmi dobrou vizáž.

Revitalizace fasády panelového domu
Revitalizace fasády panelového domu

Klient, představenstvo bytového družstva, měl tři základní požadavky zadání:
1. dům, jež stojí ve skupině 4 stejných domů, má být vizualizován ve stejném duchu jako jsou 3 zbývající, již revitalizované
2. vytvořit naopak zcela originální návrh fasády
3. úplně z návrhů vyloučit odstíny modré

Po provedení vizualizací si představenstvo vybralo variantu dle bodu 2. Přestože bude styl fasády výrazně odlišný od okolních domů, daný návrh nepůsobí nijak rušivě či výstředně, ale naopak je líbivý a vhodně oživí dosavadní stereotypy místních provedení fasád.

Vizualizace dvou pohledů rodinného domu
Vizualizace dvou pohledů rodinného domu

V případě členitosti stavby je žádoucí provést vizualizaci více pohledů - zachycujících všechny 4 stěny domu. Varianty návrhů fasády spočívaly v kombinacích kamenného obkladu, ostění kolem oken a fasádní barvy. Klient rovněž uvažuje o možnosti instalace kovového zábradlí na balkóny a požadoval ji doplnit do návrhu.