Profesionálně navrhujeme fasády vašich domů ! Poptávka

VIZUALIZACE ZDARMA

Naše práce nás baví. A proto je pro nás důležité, aby její výsledek nevydržel pouze rok nebo dva, ale desítky let.

Proto nemáte-li ještě vybraného dodavatele materiálů na novou fasádu vašeho domu, pracujeme se vzorníky firmy KABE Farben, kde naleznete velké množství nádherných odstínů, které uspokojí veškerá vaše přání na barevnost fasády.

Následně  doporučujeme zhotovit fasádu dle našeho návrhu právě z materiálů této švýcarské firmy, jež se vyznačují špičkovou kvalitou, která vám zajistí trvalou stálobarevnost a odolnost vůči všem povětrnostním vlivům, jež budou váš dům zatěžovat. Fasáda domu tak bude i za mnoho let vypadat stále jako nová a Vás bude těšit pocit z dobré investice.

 

 

Jako první nabízíme profesionální návrh fasády zcela ZDARMA!

Nebudeme vám dávat návody, jak si stáhnou, nainstalovat a naučit se ovládat online program na vybarvování fotek, který vám dá po hodinách vašeho času a snažení nic neříkající výsledek.

Naopak náš tým profesionálních grafiků perfektně zpracuje fotky vašeho domu a navrhne líbivá, moderní řešení, jak by váš dům mohl vypadat .

Jediným předpokladem je, že materiál na vaši novou fasádu nakoupíte od Kabe farben, čímž získáte špičkové materiály co do kvality, životnosti a stálobarevnosti.

Zastoupení švýcarské firmy Kabe farben pro Českou a Slovenskou republiku zvažovalo možnosti, jakou formou nabídnout svým zákazníkům v ceně fasádních materiálů a zcela zdarma také vizualizaci budoucího stavu nové fasády. Jednou možností bylo umístit v rámci webové prezentace firmy program, který by zákazníci použili svépomocí – takovouto možnost nabízí naprostá většina dodavatelů působícím na našem trhu. Tato varianta však dává pouze polovičatá, neúplná řešení, a v konečném výsledku nemá pro zákazníky téměř žádnou přidanou hodnotu. Z těchto důvodů ji firma zavrhla a také proto, že Kabe farben nabízí svým partnerům pouze špičkové materiály a služby, rozhodlo se spolupracovat na vizualizacích pro své zákazníky s profesionálními grafickými studii, které se na danou oblast specializují.

Výsledkem je, že jsme společně schopni nabídnout bezkonkurenční, reálné vizualizace návrhů fasád, které vypadají jako “živé“. Návrhů nabízejících velké množství moderních, designově i barevně do detailu propracovaných řešení, které, poskytnou našim zákazníkům velkou spoustu kreativních nápadů a naprostou přesnou představu o jejich nové fasádě.

Proto se s námi nemůže stát, že zákazník po provedení díla je zklamaný, jak jeho nová fasáda vypadá a nemá pocit, že své prostředky vynaložil dobře.

S Kabe farben si můžete být jisti perfektním výsledkem po všech stránkách!