Profesionálně navrhujeme fasády vašich domů ! Poptávka

Návrhy, vizualizace

Mám zájem o vizualizaci návrhu fasády. Jak bude spolupráce probíhat ?

1

Zdarma a nezávazně vytvoříme cenovou nabídku vizualizace návrhu fasády. Prostřednictvím poptávkového formuláře zašlete prosím fotografie domu do nichž požadujete vizualizovat fasádu. Pokud je to možné, pořiďte fotografie bez stínících prvků jako jsou stromy, sloupy, postavy a podobně.

Do poptávkového formuláře rovněž uveďte informace o představách, jak by měla fasáda domu vypadat, máte-li již nějaké. Pokud Vás mezi našimi referenčními návrhy zaujaly některé konkrétní barvy či prvky, uveďte je spolu s označením fotografie v referencích do požadavků. Pro snadnější orientaci v možnostech návrhu fasády jsme pro vás připravili " PRŮVODCE NÁVRHEM " . V případě, že budete potřebovat další informace neváhejte se na nás obrátit:

+420 725 136 901

2

Jakmile k nám údaje dorazí, zasíláme potvrzovací email, v některých případech vás poprosíme o doplňující informace. Nyní vytvoříme cenovou kalkulaci vaší zakázky. V případě, že s cenou budete souhlasit začneme ihned tvořit vizualizace návrhů.

3

Samotná vizualizace probíhá ve 3 krocích tak, že nejprve zasíláme  1. sérii konceptů( 5 - 10 návrhů), z nichž vyberete prvky, motivy a barvy jenž se Vám líbí. Na jejich základě a dle Vašich připomínek vytvoříme 2. sérii návrhů ( 6 variant) a poté následuje finální doladění detailů /pokud již není plná spokojenost po 2. kroku/.

Postup návrhů infografika

 

4

První série návrhů jsou zpravidla do 5 pracovních dní hotové. Poté, co jsou návrhy fasády ve formátu JPG nachystány k elektronickému odeslání, zašleme vám email s výzvou k platbě. Návrhy zasíláme ihned po přijetí platby na náš účet.